#Concurs: Castiga unul dintre cele 2 premii Disney Pixar

Cars 3 #concursDaca aveti copii pasionati de masini, cu siguranta saptamana aceasta vor avea un motiv in plus de bucurie – se lanseaza filmul de animatie “Cars 3”.

Asadar celebrul Fulger McQueen revine pe ecrane. Acum este insa o masina veterana de curse pusa fata in fata cu o noua generatie de masini foarte rapide, legendara masina, fiind exclusa din sportul pe care il iubeste. McQueen se inscrie in cea mai mare etapa a Cupei Piston. Insa va reusi oare sa dovedeasca noii generatii ca este inca cea mai buna masina de curse din lume?

Filmul are premiera in cinematografe pe 16 iunie 2017, fiind disponibil in format 2D si 3D, varianta dublata.

Concurs!

Cu ocazia lansarii Cars 3, pentru pasionati, in hypermarket-uri si magazine de specialitate puteti gasi produse cu celebrele personaje din film. Iar daca sunteti norocosi, puteti castiga astfel de produse la concursul pe care vi-l propun astazi.

Premiile:

1. Un set de doua masini Disney Pixar, asemanatoare cu personajele din Cars 3.
2. O masina Disney Pixar, asemanatoare si aceasta cu cea din film.

Puteti castiga unul dintre cele doua premii, daca raspundeti corect la urmatoarea intrebare:

Care este numarul special al lui Fulger McQueen?

Astept raspunsurile voastre intr-un comentariu la acest articol in perioada 12 – 15 iunie 2017. Castigatorii vor fi desemnati prin tragere la sorti, pe random.org, pe data de 16 iunie 2017 si vor primi un mail de confirmare si de solicitare a datele necesare pentru a intra in posesia premiilor.

Premiile vor fi trimise castigatorilor (obligatoriu pe teritoriul Romaniei) de catre sponsorul acestui concurs. Masinile din imagini sunt cu titlu de prezentare. Forum Film va alege produsele pe care le va expedia castigatorilor. Asadar, va puteti imbogati colectia de jucarii cu personaje precum: Flo, Jackson Storm, Bobby Swift, Sally, Cruz Ramirez sau chiar cu McQueen.

Pentru a fi eligibili, specificati datele exacte la postarea comentariului: nume si adresa de e-mail (aceeasi adresa va fi folosita pentru abonarea automata la Newsletter-ul Prescolar.ro). Daca va numarati printre castigatori, va rugam sa raspundeti la mesajul de pe e-mail in maxim 2 zile. In caz contrar, vom repeta tragerea la sorti pentru castigatorul neconfirmat.

Abia astept sa fac fericiti niste copii care sa implice masinile in cursele lor imaginare din vacanta de vara. Succes!

Participantii sunt urmatorii:

participanti-concurs-cars3

Castigatorii concursului sunt:

1. Loredana Dinaci – Un set de doua masini Disney Pixar, asemanatoare cu personajele din Cars 3.

2. Irina Rac – O masina Disney Pixar, asemanatoare si aceasta cu cea din film.

Multumesc tuturor celor care au participat si felicitari castigatorilor!

Ti-a placut articolul? Trimite-l si prietenilor!

Aboneaza-te la Newsletter si alatura-te parintilor din comunitate! Primesti pe e-mail ce apare nou pe Prescolar.ro!

16 thoughts on “#Concurs: Castiga unul dintre cele 2 premii Disney Pixar

• 13/06/2017 at 7:26
    Permalink

Cred ca McQueen are numarul 95…

• 13/06/2017 at 8:29
    Permalink

95, categoric. Sunt mama de fetita de 3 ani si de baiat care a vizionat premiera Cars 1 la aceeasi varsta. Atunci a fost momentul cand eu insami am devenit fan Cars.

• 13/06/2017 at 8:39
    Permalink

McQueen are numarul 95. Sunt mămica unu băiețel de 3 ani înnebunit după mașini, mai nou și de Cars

• 13/06/2017 at 10:58
    Permalink

CU SIGURANTA 95 ESTE NUMARUL. SUNT MAMA A DOI BAIETEI ..UNUL DE 6 ANI SI UNUL DE PATRU ANI .AMANDOI SUNT PASIONATI DE MASINI …IAR DE FILMUL CARS ….NU MAI ZIC …DIN SERIA 1 SI 2 STIU TOATE REPLICILE PE DINAFARA…IAR 3 ABIA IL ASTEPTA.

• 13/06/2017 at 12:08
    Permalink

95 🙂 Am o fetita de numai 2 ani, insa e lesinata dupa masini (si moto). Papusile inca nu prezinta interes 🙂 Ar fi o surpriza geniala sa castige ❤️

• 13/06/2017 at 12:32
    Permalink

Numarul 95, Fulger McQueen este si in acest film o masina de curse faimoasa … Wagon din Radiator Springs, dar si iubita lui Fulger McQueen

• 13/06/2017 at 13:06

95 imi spune baietelul meu Mihai 6 ani si 10 luni (implinite astazi😊) multumim

• 13/06/2017 at 17:45

Este numărul 95 Doamne ajuta sa câștigăm😍

• 14/06/2017 at 22:55
    Permalink

95 este numarul special… Abia asteptam sa vedem filmul la cinema. Suntem mari fani Fulger McQueen.

• 14/06/2017 at 22:59
    Permalink

McQueen este unul dintre preferatii baietelului meu. Are numarul 95.

• 15/06/2017 at 20:45
    Permalink

Chiar ne uitam astazi la reclama pe tv si ne gandeam sa mergem in week-end la Cars3 – 95 e raspunsul corect.

Curs Social Media - ParentingPR
Sambata a fost despre content marketing si social media

Sambata a fost curs de Social Media la Conacul Golescu Grant. Ploua bine de tot. Dormisem prea putin cateva nopti